Listopad 2010

Ten je nejlepší XDDDD

29. listopadu 2010 v 17:51
Kdo koukal včera na ČS má talent???Myslela jsem si že vyhraje kouzelník Richard Nedvěd ale nakonec to byli Dae men.Tak sem dám aspoň videa toho kouzelníka XD
 Já z něj prostě nemůžu XD

New Lay

28. listopadu 2010 v 18:13 | Hidatsenka
Nazdárek, hlásí se vám Haidy. Tak a máme tu další Layout! Tentokrát Lacri chcela zimní, tak ho má mít :D. No, snad mě za něj nezakousne. Takže to zkrátím, je tu new lay by me. To je vše.

Byl jsem tady, příjdu zas,
Podpis jménem
FANTOMAS!

Po dlouhé době nové SB XD

27. listopadu 2010 v 14:06
Takže nová SB jsou Wizard-horse a nej kámojda Frajeryss!

diplomek

pro mě


a ty Týno si řekni co chceš na diplomek jo
snad se líbí :-)

Taylor on the beach-můj výtvor

22. listopadu 2010 v 20:00
Trochu jsem si hrála a vzniklo mi tohle:

Taylor vystupuje z vln!XD
NEKOPÍROVAT!!!!

Kašlu na Slawik!

21. listopadu 2010 v 12:27
Ať se jde vycpat!XD Našla jsem fotografku která má ještě hezčí fotky než Slawik.A myslím že je někde odsud.Má hodně fotek z Bulovky.(to je malá vesnička s velkou farmouXD)Jmenuje se Renáta Kolářová a TADY jsou její stránky.Fotí úžasně!!

Brabantský kůň

20. listopadu 2010 v 12:05 Koně
Původ: Belgie
Typ: chladnokrevník
KVH: 158 - 170 cm
Barvy: ryzák

Historie
Brabant je velmi staré plemeno. Patří mezi původní 3 rázy belgického koně. Byl ovlivněn spoustou dalších plemen tažných koní. Sám byl využit při šlechtění Shirských koní, Clydesdaleů a Suffolků. Ve 20. století počet brabantů klesl, avšak v Americe jsou velmi populární dodnes.

Povaha
Mají výjimečně ochotnou povahu, jsou silní a pracovití. Také jsou vytrvalí a učenliví.

Konstituce
Hlava je malá, krk je silný, dobře osvalený, plece jsou mohutné. Záď je kulatá, svalnatá, končetiny krátké a silné s řídkými rousy.
Stavbou těla patří mezi nejtěžší chladnokrevníky.
Srst je většinou ryzá, v kohoutku dorůstají 158 - 170 cm.

Využití
Dříve se hojně využívali v zemědělství, nástupem techniky však byli vytlačeni. Dnes se chovají jako masná zvířata, předvádí se na přehlídkách a v soutěžích v tahu

ZDROJ:Guity

Secondhand Serenade-Your Call

18. listopadu 2010 v 17:47 Music
Jedna z mích oblíbených

Diplomek za....

17. listopadu 2010 v 13:14
...za 1.místo v SONP u Guitarky!

Děkuju všem co mi daly hlas!

Ardénský kůň

12. listopadu 2010 v 14:28 Koně

Původ

francouzské a belgické Ardeny

Zbarvení

hnědák v mnoha odstínech, prokvetlý hnědák a prokvetlý ryzák

Exteriér

výška v kohoutku: klisny cca 157, hřebci cca160cm
středně těžký chladnokrevník, střední formát, velké šikmé plece, dobře osvalená a dlouhá záď, silně osvalené zadní nohy, malá štíhlá hlava, malé uši, bystré oči, dobře usazený krk

využití

všestranně použitelný pracovní kůň pro zemědělské a lesní hospodářství, kůň pro volný čas

Historie a původ

Ardenský kůň je považován za přímého následovníka koně ze Solutré a díky tomu je jedním z nejstarších chladnokrevníků vůbec. Tímto plemenem byl údajně při vpochodování do Gálie nadšen i Cézar. Nero údajně přivedl několik ardénských klisen do Říma a ve středověku byl ardénský kůň žádán jako turnajový kůň a jako kůň pro křížáky.
 Později za sebou tahal Napoleonova děla, povozy i zemědělské stroje. V průběhu staletí byl opakovaně zušlechťován orientální krví, aby byl o něco lehčí. Dne se toto středně těžké tažné chladnokrevné plemeno využívá k regeneraci chovu jiných těžkých plemen. 

Temperament a talent

Energetický a pilný ardénský kůň je vhodný téměř pro každou zemědělskou práci. Těší se pevnému zdraví a má dobrý charakter. Kůň s charakteristickými rousy na spěnkách vznikl ve francouzských a belgických Ardenách, v předhůří Voges, Champaigne a Lorraine.
 Dá se skvěle využít jako kočárový kůň a jeho ovládání je úplná hračka. Vyznačuje se energetickými, rychlými pohyby a rozchvatným klusem.
ARDEN
Drsoněk a Jasoněk

ZDROJE:Guitarka,foto je MOJE!!!OPOVAŽTE SE TO NĚKDO ZKOPÍROVAT JASNÝ?!Drsoněk už nežije,takže pokud máte aspoň trochu úctu k mrtvým tak si najdete jiný obrázky!!!!!

Opět nová Sb

7. listopadu 2010 v 18:15
Mám nový Sb a sou to Kisinka,Anthea-royce a Deru!!

Nový dessík XD

3. listopadu 2010 v 20:03
Krásný fialový desing od Sirocco.Děkuju!!Nevim co sem napsat.Tak nějaký novinky.Zítra píšeme písemku a angliny..jaj se bojím.Pak napíšu jak mi to dopadlo,i když asi ne XDD Koník se hlásí do Tear Cry!No mám z tebe dost hochu!!!XDDTobě něco vysvělit,to je na dlouhoXD
Tady je nádherný video!!!

nevim jestli jsem jediná kdo to vidí,ale to video má úžasnou pointu.Vždycky když sem to někomu řekla tak na mě čuměl jako kdybych spadla z paneláku,protže to neviděli.Tak jsem zvědavá jestli si toho někdo všimne XD

Nový Sbénko

1. listopadu 2010 v 17:15
Tak mám nové SB a je jím Sirocco