Duben 2011

Kde budeš na čarotky? Přece na koštěti! :D

30. dubna 2011 v 11:56 Novinky od adminky
U nás je slet tradičně nad městem na Spálence.Tam je celý město...až na mě! :D Já nikdy čarotky neprožívala,nevim co je na tom úžasnýho ožrat se na konci dubna.Aspoň by mohlo pršet.:D Přemýšlel už někdo proč se taky nepálí čarodějové ale jen čarodejnice??Pěkná nespravedlnost!

Pokud vim někomu dlužim diplomek že jo?Do zítra je tady určo.

Mecheche už jsem zde!

27. dubna 2011 v 14:40


Tak těch pár lidičků co jsem ještě z té povinosti občas nakoukli,asi zjistili že tu nejsem.No tak oznamuju:Jsem zde!(možná :D).A jelikož je konec měsíce budu muset vyrazit někoho otravovat s novým layem :D.Což je škoda protože jsem si tenhle ani neužila...
Co se týče minulého článku...asi bych měla celkově psát víc.Ale mě se sem nechce psát takový ty věci ze školy apod.Příde mi to takový nezajímavý.Nejvíc jste hlasovali pro příběhy...nápadů mám sice plnou hlavu ale když to chci napsat najednou to jaksi nejde.Ale zkusim to.Jenom ještě otázka: Mám pokračovat v příběhu Za svitu úplňku?? Čte to někdo?

Co by ste tu chtěli víc??

8. dubna 2011 v 17:00
Tak asi víte na co se chci zeptat,tak tu nebudu psát nějakej román.Jenom upozorním že tu asik 2 týdny nebudu ale nevim od kdy.Tak hlasujte,mě toho moc nenapadlo tak pište svůj názor o čem bych měla psát.

Layout od Vaninky!

2. dubna 2011 v 14:44
Mám krásnej jarní lay!A to díky Vann! :D Ne vážně moc děkuju a začni přemýšlet co mi uděláš na květen xDD