Červenec 2011

Koho štve blog.cz?

30. července 2011 v 13:46
Dochází mi trpělivost.Je sice hezký že se blog.cz snaží o vylepší funkcí apod. ale ty problémy kolem toho mi vážně vadí.Tak schválně kdo měl včerejší návštěvnost 0?Myslím že asi všichni.Nebo ta videa-polovina mi zmizela,některý nejdou atd.Vylepšení jsou fajn ale než je spustí měli by to nějak ozkoušet aby to potom takhle neblblo.A těch změn je nějak moc najednou.Měli by nám dát čas si zvyknout na všechny ty novinky...

Taylor Swift-Long Live

27. července 2011 v 14:32 Music
Tuhle písničku mám pořád v hlavě!

A jsem opět zde! :-P

24. července 2011 v 14:38
No tak jsem tu.Ale vrátila bych se...Když se koukám na facu na ty fotky...Byli tam fakt skvělý lidi a příští rok tam jedu znova.Slíbila jsem to..A koníci tam byli taky bezva.Dokonce jsem i cválala.TADY jsou koně co tam byli.Ale jezdili jsme jen na Devonovi,Filipovi a ty zkušenější i na Largovi.Až na pár her to tam bylo skvělý.
Ale trochu mě zarazilo že nemám nový lay.Haidy mi psala že ho má tak jsem jí posílala heslo a prosila aby mi ho nastavila a ono nic..
Tak jdu všechny oběhnout a mrknout co je new.

Nejsem tu a ani nebudu :D

7. července 2011 v 12:27
Sorry že jsem teď nekomentovala ale táta mě nechce pustit na kompa a od 8.7. do 22.7 budu na táboře a pak ještě pár dní u babičky,nevim jak dlouho.Tak mě omluvte musim zmizet :D.

Photos-jaro(4) poslední

2. července 2011 v 19:23 Mé fotky
No dneska mi šibe z nedostatku spánku.Se mnou je nebezpečný mluvit,proto se mnou nikdo nemluví no tak si mluvim sama se sebou.To je nejlepší :D.A hádám se s počítačem,protože mě dneska tak vytáčí!Píšu si s Týnou,otevřu to okno on mi to zavře!Otevřu ho znova a zas mi to zavře.Tak se takle přetahujem asi 10 minut a nakonec pod výhružkama mi to nechá otevřený a já můžu odepsat.Ale jinak sem v pořádku..... Nevěřte tomu. xDDD