Srpen 2011

Pro všechny,kteří píší nějaký příběh...

28. srpna 2011 v 17:58
...tohle byste si měli přečíst:http://rafaelovaskola.blog.cz/rubrika/o-psani
Jsou to rady od spisovatelky a myslím že všem co píší to velice pomůže.Já na základě toho asi přestanu psát Úplněk.Myslím že se všichni co si to přečtou nad svým příběhem zamyslí a pomůže jim to v lepším psaní.Vážně doporučuju si to všechno přečíst.

To není možný.. :D

25. srpna 2011 v 18:30 Novinky od adminky
Za chvíli zase škola...A teď zrovna budou vedra.Mě stačí 25 a mám dost natož 30.A ta bouřka dneska...usnula jsem až ve 3 ráno...Nejhorší bouřka,byla horší než ta při který mě málem zabil kulový blesk.Taky u vás byla taková hnusná bouřka?A těšíte se do školy? xDDD

Nový layík :-D

17. srpna 2011 v 20:31
Tak je tu konečně nový lay opět od Sam.Je jednoduchý ale v jednoduchosti je krása ne?Mě se teda hrozně líbí.Děkuji ti Sami!

Opět zpět

15. srpna 2011 v 15:44
Tak jsem po týdnu zpátky.Byli jsme na Hluboký,v Písku,v Prachaticích,v Boubínském pralese atd..Ale na koně mě nikam nevzali!Mám samozřejmě fotky i když takový divný...trošku křivý :D.Až je všechny upravím tak jich sem pár dám.
Jinak nevím co jsem psát...asi zase zkusim něco napsat do Úplňku.A už nutně potřebuju novýn lay!Tenhle mi už leze na nervy :D.

Nejsem na příjmu...

11. srpna 2011 v 11:25
Momentálně jsem s rodiči v Husinci-rodném městě Jana Husa.Internetu je jen přes mobil takže je to pomalý a jsem ráda když se dostanu aspoň na ten facebook.Tak mě omluvte že neobíhám ale to bych to zasekala na 30 let...vrátím se někdy o víkendu,tak příští týden už tu snad budu.